Airbrush Away Original Primer

Popis

Bezchybný během několika sekund. Po celé dny, kdy opravdu chcete, aby vaše pleť vypadala bezchybně a aby se make-up perfektně aplikoval, vám tento chytrý základní nátěr pomůže vytvořit dokonalý podklad. Zdá se, že póry a jemné linie mizí a vrásky jsou jemně zaostřeny, takže vaše pokožka je dokonale hladká a dokonce celý den.

S hyaluronovou kyselinovou blokovací koulí napomáhá zmírnit vzhled jemných linií a hladké pleti.

Hypoalergenní. Protože všechny pokožky mohou mít citlivé chvíle, všechny naše výrobky jsou hypoalergenní, takže jsou laskavé i pro nejcitlivější pokožku.

Vyrobeno v Německu

Pro dosažení nejlepších výsledků vyhlaďte hydratovanou pokožku a nechte vstřebat. Tím se vytvoří základna pro zdokonalení pleti, na kterou se váš nadace aplikuje. Po otevření spotřebujte do 24 měsíců. © Boty

Ingredience

Cyklopentasiloxan, Aqua (voda), Butylenglykol, Dimethicone Crosspolymer, HDI Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, HDI, Cyklohexasiloxan, Silica, Fenyl Trimethicone, Capric Triglyceride, Caprylic, Arabinogalactan, Glycerin, PEG, Magnezium, 18, PEG, Dimethicone, PEG, Dimethicone, PEG, Dimethicone Fenoxyethanol, Cetyl PEG, PPG-10, 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4-izostearát, hexyl-laurát, vůně, methylparaben, ethylparaben, křemičitý dimethylsilylát, dipropylenglykol, tetrasodium EDTA, hyaluronát sodný, Cl 77891, oxid železitý Oxidy)

Varování

Vyhnout se očnímu kontaktu. Pokud se produkt dostane do očí, okamžitě je dobře vypláchněte vodou.